Zhodnocení TR 2015 – Martin Kožíšek 2. celkově

Největší český šampionát v RBR – Team Rally 2015 – je za námi. Od září do dubna sváděla zhruba stovka jezdců souboje na celkem 10 soutěžích. Za Revo eTeam Klatovy startovala dvojice Martin Kožíšek a Honza Vaník, oba v kategorii WRC.
V celkovém hodnocení jezdců ukořistil pro Revo skvělé 2.místo Martin Kožíšek, který se do kolotoče Team Rally vrátil po několiklaleté pauze. Klíčem k úspěchu byly především stabilní výkony po celou sezonu, nejlepšími výsledky pak byly vítězství na KCM rally a dvě druhá místa na Iridium rally a EXE Rally. O titulu se nakonec rozhodovalo až na poslední soutěži – ze ziskem 372 bodů ho nakonec získal Jaku Hoffman, Martin Kožíšek byl s 337 body druhý a Maty Honzek s 316 body doplnil pomyslné stupně vítězů.
Honza Vaník skončil celkově na 37. místě, přičemž nejlepším výsledkem bylo 17. místo z EXE Rally.

Celkové pořadí jezdců – TR 2015 (kompletní pořadí)